نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بمناسبت هفته دولت: دیداراهالی هنر ورسانه با امام جمعه شهرستان بافق

بمناسبت هفته دولت: دیداراهالی هنر ورسانه با امام جمعه شهرستان بافقحجت الاسلام و المسلمین سید جواد سلیمانی امام جمعه شهرستان بافق با اشاره به ظرفیت ها واستعدادهای هنری در شهرستان عنوان کرد:اگر نگاهی به تاریخ داشته باشیم درمی یابیم که شهرستان بافق از زمان های قدیم هنرمندان خوش فکر وخوش ذوق را در دامن خود پرورانده است.
وی با اشاره به دغدغه ها و مشکلات جامعه هنری که توسط هنرمندان بیان گردید عنوان کرد در جلسه شورای اداری حتما موارد ذکر شده را مطرح خواهم کرد و ان شاءالله با حمایت همه جانبه مسئولان و مردم از هنرمندان،شاهد تعالی وپیشرفت هنر در شهرستان خواهیم بود.
در ابتدا حسین ارجمند  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق با تبریک دهه امامت و ولایت و تشکر ویژه از امام جمعه برای وقتی که در اختیار هنرمندان گذاشتند عنوان کرد که هنرمند با وزن عاطفی و ایدئولوژیکی که دارد می تواند با هنر خود جامعه را تکان دهد.
وی وظیفه هنرمند را ترسیم خوبی ها وزشتی ها جامعه دانست و اظهار داشت: هنرمندان با زبان وزمان درون با مخاطب ارتباط برقرار می کنند و راز جاودانگی اثر هنری هم در همین نکته نهفته است.
وی با اشاره به مشکلات جامعه هنری گفت: یکی از شاخص های توسعه یافتگی جوامع،توجه آن جامعه به مقوله هنر و هنرمند است و باید مقوله هنر دغدغه مردم و مسئولان باشد تا آثار با کیفیت وعالی عرضه شود.
ارجمند با توجه به استعدادهای هنری در شهرستان عنوان کرد : اگر شرایط مناسب و لازم فراهم شود و هنرمندان مورد حمایت جدی قرار گیرند شاهد رشد استعدادها خواهیم بود .
دراین جلسه هنرمندان و اصحاب رسانه به بیان دغدغه ها و مشکلات خود پرداختند و خواستار حمایت همه جانبه مسئولان شدند.