نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مسابقه عکاسی کتابفروشی محبوب من/ شرکت 18 کتابفروشی استان یزد در تابستانه کتاب ۹۷

مسابقه عکاسی کتابفروشی محبوب من/ شرکت 18 کتابفروشی استان یزد در تابستانه کتاب ۹۷مجید جوادیان زاده با اشاره به شرکت 18 کتابفروشی استان یزد در نهمین دوره طرح (تابستانه کتاب ۹۷)،اظهار داشت: علاقه مندان برای شرکت درمسابقه عکاسی «کتابفروشی محبوب من» تا ۸ شهریور ماه مهلت دارند.
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد ،نهمین دوره طرح تابستانه کتاب۹۷، از سه شنبه (سی ام مردادماه) در کتابفروشی های منتخب یزد آغاز شد و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.
وی گفت:در این طرح، کتاب های تالیفی با یارانه ۲۵درصد و کتاب های ترجمه با یارانه ۱۵درصد عرضه می شود.
جوادیان زاده ادامه داد:علاقه مندان برای شرکت در مسابقه عکاسی می توانند تا هشتم شهریوربه کتابفروشی های عضو این طرح بروند و حداکثر سه عکس خلاقانه به نشانی http://tabestaneh.ketab.ir بفرستند.
وی گفت:عکس‌ها باید با فرمت JPEG دارای وضوح کامل و به صورت افقی با حجم حداکثر پنج مگابایت باشد.این عکس ها را باید در بخش مسابقه «کتابفروشی محبوب من» بارگذاری و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد اظهار داشت:موسسه خانه کتاب پس از بررسی آثار ارسالی از سوی داوران، ۴۰ عکس ارسالی را به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی انتخاب و به صاحبان این آثار جوایزی اهدا می کند.همچنین، موسسه خانه کتاب بعد از پایان مسابقه، کتابفروشی های برتر از نگاه مخاطبان را معرفی می کند.